Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/drmoheb/domains/drmohebbati.com/public_html/engine/modules/show.full.php on line 462 همه مراقب باشيم كه دشمن بيدار است » وب سایت دکتر حسن محبتی
 
 
 
خبرها : همه مراقب باشيم كه دشمن بيدار است
نویسنده: hasan تاریخ: 2 مهر 1388 بازدید: 1527 بار

سلام دوستان هفته دفاع مقدس گرامی باد.

همه مراقب باشيم كه دشمن بيدار است

خدا انشاالله به ما توفیق بدهد که بتوانیم در تمامی عرصه ها راه شهدایی که به قول رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)می توان با آنها راه را پیدا کرد ادامه بدهیم.

از سر دوستی که با خوانندگان وبلاگ داشتم خواستم بعنوان برادر کوچکتر همه شما مطالبی را متذکر بشوم که با توجه به باز شدن مدارس و دانشگاه ها خواندن آن بی ضرر نیست ولی ازهمین الان بخاطر وقتی که از شما می گیرم معذرت خواهی می کنم و شما را به مولا علی(ع)قسم می دهم ما را حلال کنید.

نمی دانم در نماز عید سعید فطر به امامت مقام معظم رهبری حضور داشتید یا نه؟و یا اینکه صحبت های این پیر فرزانه را گوش کردید یا نه؟ ولی برای شروع بر خود لازم دانستم که صحبت رهبر معظم انقلاب را که خطاب به جوانان اعم از دانشجویان و طلاب عزیز بود را عرض کنم که بسیاری از پیشرفت های علمی ما با درس گرفتن از رشادت های ما در زمان جنگ بوده است و اینکه ایشان سفارش داشتند که در تحصیل علم دریغ نفرمایید.

حال با توجه به باز شدن مدارس و دانشگاه ها و اینکه ما هم رزمنده های این میدان جنگ فرهنگی که بسی سخت تر از جبهه های جنگ است،هستیم باید توجه داشته باشیم که میدان علمی را نباید خالی کرد و نباید گذاشت که پیروزی های آن از آن نامحرمان به این انقلاب و خائنان به این نظام شود چون در این صورت به وصیتی که بنیان گذار کبیر انقلاب مبنی بر اینکه من چه باشم و چه نباشم به شما وصیت می کنم که نگذارید این نظام بدست نامحرمان بیافتد،عمل نکرده ایم.

همانطور که شما بهتر از من می دانید که کشور ما هم اکنون در چه دوران خطرناکی به سر میبرد و دشمنان این نظام بعد از یک انتخابات پر حاشیه به طرح توطئه هایی علیه این نظام که حفظ آن از نماز واجب تر است پرداخته اند و مکارانی از درون و بیرون کشور به فکر لطمه زدند به این نظام هستند و می خواهند جوانان این نیروی عظیم و پرقدرت کشور چه از نظر علمی و چه از نظر ایمانی را دچار تفرقه کرده و آنها را به جان هم بیاندازند پس باید با هوشیاری تمام در برابر این فتنه ها بایستیم و پا به پای تصمیمات ولی فقیه عمل کنیم و پاسخ دندان شکنانه دیگری به آنها بدهیم.

اما در جبهه ی علمی چه در مدارس چه در دانشگاه ها و چه در حوزه ها باید نیروی برتر علمی و ایمانی باشیم و با سیاست به دور از حیله هر جا لازم بود از نظام،دین،رهبر و... دفاع کنیم و هیچ گاه تریبون را به دشمنان ندهیم تا به علیه ما صحبت کنند پس چه بهتر که هروقت جوانان عزیز این سرزمین مدای را در عرصه المپیاد های علمی کسب کردند یا هر موفقیتی که در راه علمی بوده را بدست آوردند بجای برخورد با جوانانی بی دین و ایمان و یا نامحرم به این نظام به جوانانی مومن و انقلابی برخورد کنیم.

خواننده گرامی برادر یا خواهر عزیز من هیچ وقت نگذارید فرهنگ غربی جای فرهنگ اسلامی را در بین شما بگیرد و هیچ وقت در تفکرات علمی خود بخصوص در حوضه ی علوم انسانی را جدای از تفکرات اهل بیت نکند و در پایان ضمن معذرت خواهی دوباره از تمامی خوانندگان گرامی تقاضا دارم هیچ وقت پشت ولی امر مسلمین را خالی نکنید و همیشه به یاد شهدا باشید.

التماس دعا 
فقط کاربران عضو می توانند این بخش را مشاهده کنند...

مطالب مشابه:

 • درک عظمت حماسه 9 دی مستلزم شناخت پیچیدگی و ...
 • تحلیف رئیس جمهور؛ آغازی بر حفظ مشروعیت یا ...
 • تا به کی در بند زنار فرنگ
 • مداد العلماء افضل من دماء الشهداء
 • لبیک یا خامنه ای


 • نظرات (1)   نسخه قابل چاپ
   ( امتيازها: 0)
   
  1 توسط: upajolof تاریخ: 2/05/1395 - 11:26 
  Check with tenis ziemny folks you know about where they bought their motor vehicle in addition to their practical experience. One can learn so much from other people\'s practical experience, which can save you considerable time and money. Usually do not be timid about it. Men and women normally appreciate revealing their experience with other individuals, whether or not they be great or terrible.

    پاسخ    

  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:

  کد امنیتی:
  تصوير كد امنيتي
  ريست کد
  کد امنیتی: