Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/drmoheb/domains/drmohebbati.com/public_html/engine/modules/show.full.php on line 462 تا به کی در بند زنار فرنگ » وب سایت دکتر حسن محبتی
 
 
 
خبرها : تا به کی در بند زنار فرنگ
نویسنده: hasan تاریخ: 8 مرداد 1392 بازدید: 1520 بار

تا به کی در بند زنار فرنگ??!!

نگاهی کوتاه به پیشینه تحصیلی وزیران در کابینه های مختلف نشان می دهد که اغلب آنان دانش آموختگان غرب هستند ! این امر نشان می دهد به رغم شعار بومی گرایی و خود کفایی و استقلال علمی و فرهنگی , به تعبیر اقبال لاهوری متاسفانه ما همچنان در بند زنار فرنگ مانده ایم و این در حالیست که هشتاد سال است در این کشور نهادی به نام دانشگاه به منظور تربیت متخصص بنیاد نهاده ایم وتقریبا صد و ده سال از آن زمان می گذرد که مدرسه علوم سیاسی را برای تربیت دیپلمات تاسیس کردیم وامروزه در سایه گسترش دانشگاه ها و مراکز علمی کم نیستند فرهیختگان و برجستگانی که نهال وجودشان بر روی این آب و خاک و در این هوا وفضای فرهنگی و معنوی رشد کرده و به بار نشسته است و اکنون این ما هستیم که باید ازثمره آن بهره مند شویم لیکن بنابر شنیده ها بسیاری از عزیزانی که مقرر است در دولت آینده زمام امور اجرایی کشور را به عهده بگیرند در پای مدرک فارغ التحصیلی آنها مهر یکی از کشور های غربی خورده است ! این قصه پر غصه و تکرار شدنی خواب در چشم تر هر ایرانی می شکند و جفایی نابخشودنی است در حق این ملت و ستمی فراموش نشدنی است نسبت به فرهنگی که همواره به داشتن نخبگان و دانش آموختگانی که سر بر آسمان می سوده اند فخور بوده است.

از رییس جمهور منتخب انتظار این است که قدر مجموعه گلی را که با خون این مردم وبا هزینه آنان حاصل شده است بدانند. نادیده گرفتن این ذخیره سترگ و این سرمایه اجتماعی عظیم افزون بر اینکه خلاف راه صواب است و نقض رای اولوالالباب , نسبت به این همه دانشگاه و دانش آموخته نیز وهنی است بزرگ !

لازم است رییس جمهور منتخب آقای دکتر روحانی طرحی نو در اندازند و بساط کهنه برچینند تا در سایه دولت ایشان شایستگان بومی قدر ببینند و بر صدر بنشینند
.
 
فقط کاربران عضو می توانند این بخش را مشاهده کنند...

مطالب مشابه:

 • پاشنه آشیل دولت تدبیر و امید
 • تحلیف رئیس جمهور؛ آغازی بر حفظ مشروعیت یا ...
 • ایران و بحران فقر
 • همه مراقب باشيم كه دشمن بيدار است
 • تیغ دو دم جذب سرمایه خارجی


 • نظرات (1)   نسخه قابل چاپ
   ( امتيازها: 0)
   
  1 توسط: ofysikode تاریخ: 1/07/1395 - 05:05 
  Look at birthday wishes beginning with shared hosting. If you are just getting started with the internet entire world, and especially if pricing is a factor, shared hosting is a great midst soil in between totally free web hosting service plus more high-priced web hosting service options. You need to simply be sure that your prepare offers the minimum demands your web site needs. Another advantage to shared hosting is that you could have the advantages of a better level web hosting firm at the less costly cost, having the ability to change your strategy afterwards as the organization will grow.

    پاسخ    

  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:

  کد امنیتی:
  تصوير كد امنيتي
  ريست کد
  کد امنیتی: